Jdi na obsah Jdi na menu
 


Emo

Ahoj, často se teď mluví o známém stylu Emo. Mně se to osobně vůbec nelíbí.( je to příšerný.) A jsem zvědavá, komu se tento styl líbí. Mně se na tom asi nelíbí, že je to zas taková vlna, která zblbne miliony naivních lidí... třeba, to že kluci si lakujou na černo nehty, lidi vyznávající tento ,,styl,, si barvý nemožně vlasy a fotí se pak v koupelnách, jak jsou smutný a tak, v lepším případě fotí, jinak jsem někde četla, že prý pravý emouš se musí jednou za život pokusit o sebevraždu... (blbost) ... Ale tak nikomu tento ,,styl,, neberu, jen říkám svůj osobní názor. Tak jak ste na tom vy????

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

jasan

(administrator, 21. 4. 2008 18:00)

ano, souhlasim s tvým názorem Leni... emo je hrozný styl, horší je, že to je jak vlna tsunamy a pohltí všechny, kteří jdou z davem.

Re: jasan

(SteeW, 13. 3. 2015 13:01)

Ty budeš asi jeden z těch lidí,co si myslí o Emo stylu nejhorší,aniž by je trochu alespoň poznal.Pokud chceš něco kritizovat,tak se do toho,alespon zkus vžít sama (do situace,kdy viděl někoho umírat,kdy ho někdo šikanoval,kdy nevíš co dělat a jak...aniž by ti někdo pomohl) a pak říkej své názory,...EMO PŘIJME KRITIKU,ano,ale pochybuju,že od člověka,co když vidí Ema,tak myslí hned na nejhorší aniž by o tom něco věděl,každý má určitě důvd se jím stát

Re: jasan

(Perry, 13. 3. 2015 13:04)

Doufám,že zastihnešjednou tu tvou "Tsunami" než abys poznala Emo styl alespoň z 30%,...

no fuuuj

(anička a terka, 4. 12. 2008 12:21)

emoušku ty teploušku ty sis e zase pořezal...EMO je hrozná kravina,máme ve třídě emařku,která se řeže žiletkama...její jméno je....Nikola!!!a hrozne s eoblíká...je to hnus...nekdy mi pripadá ze je fakt teplouš =D

Re: no fuuuj

(Lůe, 13. 3. 2015 12:55)

Jsou takový Ema,co žijí v temnotě,...řežou se atd. i tací,kteří se do toho vžily,ale v temnotě nebloudí,...Nikola si určitě něco prožila a je sama sebou,neví,jak řešit problémy a tak dělá tajto,pokud sem chceš něco psát,tak si o tom nejdřiv něco přečti a nepiš tady takovéle pí....

Každej je jinej.. :D

(Káčule, 7. 3. 2011 17:22)

No teda já jsme emo byla je to příšerně trapný.... Teď se mi to taky nelíbí... Ty lidi jsou psychopati. Teda nevim jak vy ale je to docela trapný.. :D Ale na druhou stranu někteří Emaři jsou fajn. =)

Re: Každej je jinej.. :D

(Moon, 13. 3. 2015 12:52)

EMO,že je trapný?to sis asi obarvila jenom hlavu a myslela si,že jsi emo ne?!Emo je o tom,být sama sebou,lišit se od ostatních tím,že nejsem ovlivňována okolím,prostě do Emo světa se musíš vžít,..nuda to vážně není

emo styl

(lenik, 21. 4. 2008 17:31)

emo je hrozný. proč někteří lidi nemůžou mít radost ze života.

Re: emo styl

(Janíí, 21. 5. 2013 17:45)

Být emo neznamená nemít radost ze života. Emo jsou naprosto normální lidi, kteří poslouchají jinou hudbu a jinak se oblíkají, což přece neznamená, že jsou psychopati. Tak nekecej do toho, čemu nerozumíš.

Re: emo styl

(Moon, 13. 3. 2015 12:47)

Protože všichni nežijou v bavlnce...

EMO

(Mankys, 1. 2. 2014 20:43)

Blbko když o emo víš kuloví tak o tom nepiš

Emo

(Blue, 3. 6. 2013 16:46)

na tomto stylu neni nic spatneho lide si ho pletou s magory co si mysli ze jsou emo a ze pravidlo je fotit se smutny v koupelne, rezat se atd.

Emo

(Blue, 3. 6. 2013 16:46)

na tomto stylu neni nic spatneho lide si ho pletou s magory co si mysli ze jsou emo a ze pravidlo je fotit se smutny v koupelne, rezat se atd.

Emo

(Blue, 3. 6. 2013 16:45)

na tomto stylu neni nic spatneho lide si ho pletou s magory co si mysli ze jsou emo a ze pravidlo je fotit se smutny v koupelne, rezat se atd.

No já...

(Corey Blueová, 13. 12. 2012 22:29)

Jsem z toho asi nějak vyrostla, ale ,,divná" jsem asi pořád :D Nejvíc se mi líbí, jak si všichni přečtete první článek, co najdete a dál se neobtěžujete, ikdyž téma blogu ukazuje na celkem vysokou inteligenci autora...

...

(Doktor Doom, 17. 10. 2012 17:38)

Emo je hudební styl vycházející z tzv. Hardrock Punku a vznikl v druhé polovině 80. let. Původně to byl styl jako každý jiný, nicméně v devadesátých letech utichl a vrátil se na přelomu tisíciletí, kdy oslovil hlavně náctileté...a tady je kámen úrazu. Pokud mluvíte jen o Emo, mluvíte zároveň o těch, kteří pouze uznávají styl hudby a oblékají se tak (stejně jako poznáte rockera nebo deathmetalistu)...není pravidlem, že by se tito lidé museli sebepoškozovat - jde o tzv. new generation. Potom je tady ta skupina, která se označuje jako EmoCore a u těch je záliba v temnotě, smrti a může se u nich objevit i sebepoškozování. U takových lidí je to samozřejmě nebezpečné, ale nesmíme je všechny házet do jednoho pytle. Za to jak dnes společnost vnímá tento styl mohou média a právě ta již zmíněná EmoCore skupina. Ale úplně se zapomíná na to, co Emo ve skutečnosti je.

saqura

(Cessy, 20. 5. 2012 14:54)

SaQura--* přesně tak :) líp bych to nenapsala :)

saqura

(Cessy, 20. 5. 2012 14:53)

SaQura--* přesně tak :) líp bych to nenapsala :)

moda

(Anna, 24. 2. 2012 19:28)

je to moda pro nactiletý,který neví vubec o co Jde,ale jsou světový

Jsem emo a jsem na to dost hrdá! Nestydím se za to!

(SaQura, 24. 7. 2011 21:49)

TaQže, nejwíc mě uráží jaQ urážíte Qaždýho emaře! Každej nemá nic jinýho na práci než urážet ty co milujou emo styl a jsou emo. Emo styl nemá wůbec nic společného s řezáním, možná, že jste si přečetli něaký ty stupidní prawidla ae to je sračQa. Wy normální asociální lidi nechápete Nás emaře. My se nesereme do Vašeho stylu taQ Wy se přestante srát do našeho stylu života, hubdy a obléQání! Nazdar!